Ірпінь вул. Соборна, 118/19 БЦ «Соборний»

097-502-20-08
044-209-34-30

ПН-ПТ: 10.00-18.00
СБ-НД: за домовленістю

Можливий виїзд нотаріуса до клієнта для вчинення нотаріальних дій.

Договори

Оформлення договору купівлі-продажу передбачає обов’язкове нотаріальне завірення з подальшою реєстрацією. Договір купівлі-продажу не завірений і не зареєстрований нотаріусом – не представляє ніякої юридичної сили, тобто, у покупця або продавця, що не оформив договір купівлі-продажу, відсутній документ, що підтверджує право власності на рухоме або нерухоме майно, корпоративні, майнові та інші права, а це в свою чергу означає, що ви можете втратити майно і / або грошей в будь-який момент.

Кожен договір купівлі-продажу має свою специфіку в залежності від того, що купується-продається і на яких умовах проводиться передача прав власності від однієї особи до іншої.

Наприклад, якщо мова йде про купівлю або продаж нерухомості, то документ, що підтверджує подібну угоду, повинен містити всі обов’язкові дані, без яких неможливе правильне і законне оформлення договорів купівлі-продажу: точне місце розташування об’єкта нерухомості, його загальну і основну площу, ціну, призначається покупцям, ринкову вартість такого об’єкта та інші аспекти.

Якщо в Вас залишились питання - проконсультуйтесь з нотаріусом

<p style="color:#000;"><span style="font-weight:300;color:#000;">Нотаріус</span> Клімішина Мар’яна Ігорівна </p>

Нотаріус Клімішина Мар’яна Ігорівна

Бучанський районний нотаріальний округ
Свідоцтво № 8710 від 28.12.2011 року.

Необхідні Документи

Основними документами, які потрібні для складання типового договору, є документи, що засвідчують особу кожної зі сторін угоди, правовстановлюючі документи, довідки з ЖЕКу, витяг з реєстраційної служби, відповідні заяви учасників угоди і членів їх сімей.

При нотаріальному посвідченні договорів про відчуження, купівлі-продажу житлового будинку, а також іншого нерухомого майна, яке підлягає реєстрації, нотаріус вимагає подання документів, які підтверджують право власності на зазначене майно і, в передбачених законодавством випадках, документи, які підтверджують державну реєстрацію прав на це майно в осіб, які його відчужують.

У будь-якому випадку, рекомендуємо індивідуально зв’язатися з нотаріусом, щоб отримати повний список необхідних документів